Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Ofisinizde Bir Dijital Pazarlama Danışmanı Olsun İster misiniz?

Dijital Çözümler

İşletmeniz için gerekli olan dijital gereksinimlerin tamamında yer alıyoruz. Tüm işleyişin haritasını çıkarttıktan sonra, sürece en temel seviyeden dahil oluyoruz.

Tümleşik Bir Yapı

Sattığınız ürünler yada verdiğiniz hizmetler bizim en güçlü silahlarımız. Danışmanlık boyutumuz ürünlerinizin stoklarına, hizmetlerinizin temsilcilerine kadar uzanıyor.

Analizler ve Sonuçlar

Yapacağımız işleri ve başlangıç noktamızı, derin bir analizden sonra sizinle paylaşıyoruz. Başlangıç noktasından itibaren, sonuçları ve süresini net biçimde ortaya koyuyoruz.

Danışmanlık anlayışımızda hangi süreçlere odaklanıyoruz.

Sorumluluğu seviyor ve iş planının her noktasında yer almak istiyoruz.

Süreçlere Ne Kadar Dahil Oluyoruz?

  • İş Yönetimi ve Operasyon
  • Web Development
  • Performans Pazarlama

Günümüzde ihtiyaç haline geldiğini düşündüğümüz danışmanlık hizmeti, var olan çalışanlarınız ve dijital pazarlama çalışmanızı yürüten ajanslarını koordine edecek, onları geliştirip, süreçlerinizi hızlandıracak, kısacası başarınızı perçinleyecek bir yapıya sahiptir.

Danışmanlığımız sözde değil tamamen operasyona dayalı bir sisteme sahiptir. Yürütülen tüm CPC kampanyalarının tek tek ele alınması, SEO çalışmalarında varılan noktanın en başından sonuna kadar ayrıntılı incelemesi ve 360 derece pazarlama şablonunuzun, gerekli ise yeniden kurgulanmasını kapsamaktadır.

Dijital pazarlama danışmanı, onlarca farklı proje içerisinde yer almış, %85 gibi bir oranda başarıya ulaştırmış ve tek bir kanalda değil; pazarlamanın her alanında kendini uzmanlaştırmış kişilerdir. Uzmanlık alanlarının içinde reklam, SEO, Analytics, Tag Manager, kod eğitimi, Google Optimize, diğer CPC kanalları gibi her kanal yer almaktadır..

Danışmanlık hizmetinin şablonu kendi ofisinizde haftanın belirli sayıda günlerini tamamen size ayırmakla şekillenmektedir. İhtiyacın yoğunluğuna göre, her hafta, belirli bir gün adedi kadar sizin ofisinizde, dirsek teması ile ve tüm pazarlama aktivistleriniz ile birlikte gerçekleşmektedir.

Referanslarımıza
göz atmak ister misiniz?