Google ADS Reklamları

Google Shopping Reklamları

Geliştirilmiş XML yönetimi ile Google arama sonucunda çıkan Google Alışveriş reklamları, işletmeniz ve ürün satışınız birebir çözüm sağlamaktadır.

En iyi ve kalıcı optimizasyonlar ile düşük maliyetler ile yüksek gelir elde edebilmek için; ileri teknoloji Google Merchant Center XML yönetimi yapmaktayız. Google’a ait Smart Shopping teknolojisi ile reklamlar sadece dönüşüme yönelik çalışmaktadır.
  • Sitenize ait XML analiz edilir.
  • XML üzerinde her bir ürün grubunuz için kurallar oluşturulur.
  • Kurallar sonucunda XML yeniden oluşturulur.
  • Yeni oluşan XML Google Merchant Center’a gönderilir.
  • Her bir ürün grubu için Smart Shopping reklam modelinde ayrı bir reklam grubu oluşturulur.
  • Tüm ürün grupları ayrı ayrı öne çıkartılır ve kar marjına göre reklam optimizasyonu tamamlanır.
5088195
Google Search Reklamları

Google Arama Ağı Reklamları

Ürünlerinize ve sunduğunuz hizmete en doğru şekilde hitap eden arama kelimelerini, tek tek gruplayarak, tüm gruplara özel reklam şablonları ve metin reklamlar oluşturulmaktadır.

Google Search reklamları,  en hızlı trafik alınabilecek kampanya türüdür. Performans kurgularımız gereği, arama ağı reklamlarını, asıl dönüşüm getiren diğer reklam modellerine yardımcı olması ve marka bütünlüğünü koruması amacıyla kullanmaktayız.

Görüntülü Reklam ve Remarketing

Yeni kullanıcı çekmek ve Remarketing reklam modelleri için en iyi çözüm Google Görüntülü Reklam Ağını hedeflemektir. Bu ağ içerisinde on binlerce haber sitesi, blog, magazin sayfaları, milyonlarca uygulama, Youtube, Gmail, Skype gibi her gün düzenli kullandığımız iletişim kanalları yer almaktadır.

  • Kampanya/lansmana özel görseller hazırlanır.
  • Doğru kitleyi çekmek için ilgili siteler ve uygulamalar hedeflenir.
  • Her ihtimale karşı negatif kitle ve negatif yerleşimler listesi hazırlanır.
  • Siteye gelen ziyaretçi verilerine göre reklamlar optimize edilmeye devam eder.

GDN reklamları, reklamcılığın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Marka bilinirliğinin bileşenlerinden biri olmasından ötürü doğru ve düzenli bir bütçe ile sürekli olarak yayında olmalıdır.

google display network GDN

Uygulamanızı Duyurun!

Uygulamanız var duyurmak istiyorsunuz. Kullanıcılar uygulamanızı görsün, indirsin ve kullansın. Hemen başlayalım!

Mobil uygulama reklamcılığı konusunda, hem teknik hemde pazarlama açısından tam bir bütünsel işleyiş ile uygulama indirme,  yükletme, kalıcılığını sağlama ve uygulamayı silen kullanıcıları tekrar hedefleme üzerine çalışıyoruz. Bilinçsiz kampanya kurguları nedeni ile ilgisiz kullanıcılar tarafından değil, doğru kurgu ve stratejiler ile ilgili kitlelerin uygulamanızla tanışmasını, indirmesini ve etkileşimlerini takip ediyoruz. Reklam süreci uygulamanın yüklenmesi ile bitmiyor aksine daha fazla takip ile kullanıcı davranışlarına göre optimize ediliyor. Böylece uygulamayı silen kullanıcı kitlesi tekrar hedeflenebiliyor.

Reklam ağı için Google Görüntülü Reklam Ağının tamamı kullanılabilmektedir.

Uygulama İndirme Kampanyaları

Referanslarımıza
göz atmak ister misiniz?